Asistentka obchodného manažéra

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak chceš pracovať v menšom kolektíve a využívať anglický jazyk na dennej báze v komunikácii s televíznymi médiami, tak čítaš správne a pozícia môže byť práve pre teba! Do spoločnosti, ktorá predáva televízne licenčné práva hľadáme back office špecialistu, asistenta/ku obchodného manažéra, ktorý/a bude vykonávať nasledujúce činnosti:
- predaj filmov a seriálov do televízii, kín a podobne,
- výber titulov z databázy na základe predstáv klientov,
- vypracovanie cenových ponúk,
- vytvorenie objednávok,
- spracovanie zmlúv,
- denná komunikácia s médiami,
- podpora obchodného manažéra pri iných činnostiach.
Požadujeme
Ak si sa pri čítaní dostal/a až sem, popis práce ťa zaujal a spĺňaš nasledujúce podmienky, tak budeš náš/a ideálny/a kandidát/ka:
- ovládaš anglický jazyk úrovni C1,
- si absolvent bakalárskeho alebo magisterského štúdia, ideálne s ekonomickým zameraním,
- nutnosťou je predchádzajúca administratívna skúsenosť,
- Excel vieš používať na základnej úrovni a vieš si s ním uľahčiť tvoju prácu,
- si komunikatívny a reprezentatívny človek.
Benefity
O benefitoch ti radi povieme počas pohovoru.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk