Projektový manažér/ Business Analyst v oblasti PREKLADATEĽSTVA

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 600 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Staň sa súčasťou nového oddelenia v rámci medzinárodnej spoločnosti a staň sa PROJECT MANAGER/ Business Analyst v oblasti prekladateľstva.
Tvojou pracovnou náplňou bude:
- riadenie projektov a spolupráca s jednotlivými prekladateľmi
- sledovanie harmonogramu, rozpočtu, kvality prekladateľských projektov
- sledovanie činnosti tímov
- sledovanie rizík projektu a zavedenie nápravy na ich znižovanie
- analýza dát a ich vyhodnocovanie
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- bakalárske alebo magisterské vzdelanie
- skúsenosť s podieľaním sa na analýzach dát v rámci obchodu alebo marketingu
- skúsenosti v oblasti lingvistiky/prekladateľstva - VÝHODA
- aktívna znalosť anglického jazyka
- skúsenosť s prácou v Exceli alebo SQL
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111