WINDOWS ADMINISTRÁTOR/ŠPECIALISTA IT SYSTÉMOV

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
1 500 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme IT systémového špecialistu do menšieho tímu pre rodinnú banku, ktorá pôsobí na medzinárodnej úrovni. Spoločnosť ponúka pohodovú prácu v rodinnom prostredí, v kancelárii, s množstvom individuálnych benefitov a cieľov.
Náplň práce:
- podpora interných IT systémov a aplikácii (zabehnuté a nové aplikácie)
- možnosť pracovať na návrhu architektúry, a nových aplikáciách a ich integrácii do systému
- podpora v rámci sietí, pripojenie do bankovej siete LAN/WAN
- prevádzka OS (Windows, zriedkavo Linux)
- monitoring jednotlivých stavov v IT systéme
- zriedkavé vedenie HW vybavenia
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- pokročilá znalosť v rámci Windows administrácie
- pokročilá znalosť MS SQL alebo Oracle
- pokročilá znalosť v rámci sietí a ich nastavenia v rámci IT systémov
- technická znalosť anglického jazyka
Benefity
- flexibilný pracovný čas
- príspevok na DDS
- finančné bonusy
- výrazné zľavy na produkty spoločnosti
- podpora work-life balance
- podpora vzdelávania
- stabilita, podpora individuálnych cieľov, rodinné prostredie
- kancelária
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk