Špecialista Windows systémov s MS SQL

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
1 500 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do menšieho priateľského tímu IT Špecialistov v bankovom prostredí, hľadáme nového člena partie.
Stanete sa súčasťou rodinného uvoľneného prostredia kde Vám bude dopriaty work-life balance a zároveň Vám bude poskytnutý priestor na seba realizáciu.
Čo Vás čaká ?
- možnosť navrhovania architektúry systému a jeho pripojenia do bankovej LAN/WAN siete
- podielanie sa na nových bankových aplikáciách ich integrovaní do existujúceho systému
- podpora systémov a interných aplikácií
- prevádzka OS Windows
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- pokročilá znalosť administrácie OS Windows
- pokročilá znalosť MS SQL
- pokročilá znalosť LAN/WAN
- anglický jazyk na úrovni čítania a písania techinickej dokumentácie
Benefity
- flexibilný pracovný čas
- príspevok na DDS
- finančné bonusy
- výrazné zľavy na produkty spoločnosti
- podpora work-life balance
- podpora vzdelávania
- stabilita, podpora individuálnych cieľov, rodinné prostredie
- kancelária
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk