IT technická podpora - pre Juniorov

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Si odhodlaný naštartovať svoju profesionálnu dráhu v IT svete, alebo posunúť svoju kariéru na vyšší level?
Ak chceš riešiť vzniknuté incidenty u klientov, využívať angličtinu na dennej báze a rozšíriť svoje technické znalosti, táto ponuka bude pre teba vhodná!
Jednou z tvojích denných rutín sa stane:
- monitoring existujúcich zálohových riešení
- obnova dát pre klienta
- administrácia operačných systémov
- riešenie requestov interných užívateľov
- troubleshooting
- riešenie incidentov
- manažment a reporting ticketov
Požadujeme
Úspešným kandidátom si ak:
- máš vyštudovanú školu so zameraním na informačné technológie
- zvládneš pohovor a komunikáciu na dennej báze v anglickom jazyku
- si ochotný pracovať na zmeny (možnosť dohody a rotácie)
- máš záujem sa technologicky zlepšovať
- máš už za sebou základné skúsenosti z IT oblasti
Benefity
Aké benefity získaš ti vieme poskytnúť v telefonickom rozhovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk