TEAM LEADER ODDELENIA REPORTINGU

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 500 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Láka Vás teamleaderská pozícia v oblasti financií? Ak je Vašou odpoveďou áno, táto pracovná ponuka by mohla byť pre Vás zaujímavá. Akú pracovnú náplň obnáša?
- Vedenie a koordinovanie tímu v spolupráci s ostatnými finančnými tímami, auditormi či špecialistami na dane
- Vedenie všetkých aktivít a aspektov výkazníctva a reportingu v US GAAP
- Zabezpečovanie, aby sa všetky finančné aspekty (súvaha, výkaz ziskov a strát a iné štatistické prehľady) predkladali v čas a v správnej štruktúre
- Dohliadanie na prípadnú úpravu vyskytujúcich sa chýb vo finančných výkazoch
- Spravovanie a zmierňovanie rizík finančného výkazníctva prostredníctvom zosúlaďovania účtov či zdôvodňovaním a komentovaním súvahy
- Zabezpečovanie dodržiavania kontrol a požiadaviek auditu spoločnosti
- Vzdelávanie a motivovanie jednotlivých členov tímu
Požadujeme
Radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:
- Minimálne 5 rokov skúseností vo finančnom sektore (výhodou je skúsenosť z oblasti poisťovníctva)
- Znalosť účtovníctva, auditu a/alebo univerzitné vzdelanie v ekonomickej oblasti
- Skúsenosť s prípravou komplexných finančných výkazov a s tým súvisiacich reportov
- Skúsenosť s účtovnými štandardmi US GAAP/IFRS
- Skúsenosť s vedením ľudí
- Pokročilá úroveň anglického jazyka – úroveň C1
- Pokročilá znalosť MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Access)
Benefity
- Medzinárodné prostredie, komunikácia v angličtine do veľkej miery
- Quiet Zóna. Benefit Eco- preplácame zamestnancom eco spotrebiče/produkty do výšky 3600e
- Garantovaný 13 plat- výška udeľovaná na základe výkonu-väčší než mesačný plat
- Mnoho ďalších atraktívnych benefitov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk