Back office špecialista s nemeckým alebo francúzskym jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chýbajú ti skúsenosti a rád by si začal kariéru v back office? Máš rád prácu s dátami a číslami a nevadí ti občasná rutinna? Máš nemecký jazyk, ale potrebuješ si ho zlepšiť?
Aktuálne hľadáme kandidátov na back office pozíciu, na ktorej hlavné zodpovednosti sú:
- Daňová klasifikácia produktov,
- priraďovanie dane z pridanej hodnoty za produkt do správnej kategórie,
- občasná komunikácia s kolegami v cudzích jazykoch
- účasť na zlepšovaní procesov daného oddelenia.
Požadujeme
Na pozíciu hľadáme hlavne človeka, ktorý sa nebojí rozprávať v nemeckom jazyku, chce si ho zlepšiť a chce získať pracovné skúsenosti.
Ďalej hľadáme:
- Absolvent vysokej školy,
- nemecký jazyk na úrovni B1- nevadia nám chyby a slabšia slovná zásoba, zvládneš krátky, rozhovor v nemeckom jazyku a následnú prácu v tomto jazyku,
- anglický jazyk na úrovni B2- jazyk je dôležitý na internú komunikácia vo firme,
- administratívna skúsenosť je výhodou,
- detailne orientovaný človek.
Benefity
Spoločnosť ponúka množstvo výhod, ako napríklad:
- dni dovolenky navyše,
- práca z domu,
- flexibilný pracovný čas,
- jazykové kurzy a ďalšie.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk