Špecialista objednávok bez skúseností s francúzskym jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Máš francúzsky jazyk, ale nechceš ho využívať len aktívnou komunikáciou s klientami?
Rád/rada by si mal/a prácu, kde nestratíš komunikáciu s klientmi, ale budeš spracovávať aj administratívne úlohy spojené s objednávkami ?
Pozícia, ktorú ponúkame je kombináciou oboch rolí.
Hlavnou náplňou je zabezpečiť:
- Kontrolu objednávok u medzinárodného klienta
- Spracovanie objednávok (zadanie, kontrola statusu a kontrola doručenia objednávky) v internom systéme
- Kontrolu platieb za objednávky
- Poskytovanie informácií ohľadom objednávky/ produktov danému klientovi
Požadujeme
Hľadáme kandidáta, ktorý má:
- Francúzsky jazyk na komunikatívnej úrovni, takže zvládne pohovor v tomto jazyku, aj keď sem tam s malými zaváhaniami
- Anglický jazyk na úrovni kde porozumie školeniu v angličtine, nemusí však vedieť plynulo komunikovať
- Skúsenosť s akoukoľvek administratívou
- Schopnosť prozákaznicky komunikovať s klientom
Benefity
Spoločnosť ponúka finančné aj nefinančné benefity ako napríklad dni voľna navyše, možnosť práce z domu, flexibilnú pracovnú dobu a extra finančné ohodnotenie.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111