Junior špecialista v oblasti reportingu

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Si čerstvý absolvent vysokej školy a hľadáš prácu, kde by si dokázal nadobudnúť cenné skúsenosti v oblasti financií a reportingu? Máš analytické myslenie, rád sa hrabeš v dátach a čísla sú tvojim dobrým priateľom?
Ponúkame ti jedinečnú pracovnú príležitosť, kde sa vieš veľa naučiť od svojich seniorných kolegov. Do ich účtovno-reportingového tímu totižto hľadajú kolegu, ktorý by sa rád naučil pracovať s finančnými výkazmi a mal záujem sa ďalej vzdelávať v oblasti finančného reportingu.
Okrem ad hoc aktivít bude tvojou náplňou práce pomoc seniornejším kolegom v nasledovných úlohách:
- Kontrola účtovných údajov, príprava finančných výkazov
- Zodpovednosť za trial balance, rekonsiliáciu účtov a účtovné aktivity
- Závierky na štvrťročnej báze za vybrané európske entity a s tým súvisiace účtovné aktivity
- Vedenie auditu
- Analýzy a reporting pre stakeholderov a vrcholový manažment
Požadujeme
Kto môže byť úspešný kandidát?
- Úspešne ukončená VŠ v oblasti financií
- Aktívna a pokročilá znalosť anglického jazyka (minimálne úroveň B2)
- Skúsenosti v oblasti účtovníctva, reportingu, financií VEĽKOU VÝYHODOU
- Veľmi dobrá znalosť Excelu (V/H lookup, pivot tables)
- Analytické myslenie, samostatnosť a chuť pracovať v medzinárodnom prostredí
Benefity
- Medzinárodné prostredie, komunikácia v angličtine na dennej báze
- Quiet Zóna
- Benefit Eco
- Mnoho ďalších atraktívnych benefitov, ktoré predstaví firma úspešným kandidátom na osobnom stretnutí
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk