Obchodný zástupca

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
OBCHODNÝ ZÁSTUPCA
Jedná sa o seniorskú obchodnícku pozíciu pre predaj kompletného sortimentu spoločnosti, tzn. zápalky, zapaľovače, podpalače, sviečky, EKO nádoby a ďalšie. Vaši partneri budú spoločnosti z tradičných distribučných kanálov na Slovensku, tzn. veľkoobchody, reťazce COOP, malé potravinárske reťazce a nezávislé siete predajcov, združenia, ale aj e-shopy. Kľúčovým cieľom je akvizícia nových partnerov ale aj rozvoj spolupráce s existujúcimi partnermi, ponúkanie nových produktov. Samostatná práca, vrátane tvorby ponúk s plnou podporou zo strany kancelárie.
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- Minimálne 5 rokov skúseností na pozícii Obchodný zástupca
- Ukončenú strednú školu
- Skúsenosti s akvizíciami
- Skúsenosti s predajom NON- FOOD/FMCG produktov
- Vodičský preukaz sk. B
- Ochota cestovať po celej SR
Benefity
- Firemné auto aj na súkromné účely
- Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby,
- Možnosť práce z domu
- Vlastná organizácia náplne práce
- Vzdelávacie kurzy, školenia
- Zľava na firemné výrobky/služby
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk