Projektový manažér pre jadrové elektrárne

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Trnava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Si doma v prostredí jadrovej energie a prácu na projektoch máš v malíčku? Láka ťa možnosť pracovať v medzinárodnom prostredí a rád by si prispel k zlepšeniu procesov fungovania v atómových elektrárňach? Tak nám zašli svoje CV!
Tvojou každodennou náplňou práce bude:
- Práca na pridelených projektoch
- Zastrešovanie jednotlivých pridelených úloh v rámci projektu alebo aj projekt samotný
- Kooperácia v tíme
- Nastavovanie harmonogramu, kontrola termínov
- Reportovanie vykonaných aktivít
- Navrhovanie, riadenie a implementácia zmien do projektu
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- SŠ alebo VŠ vzdelanie technického smeru
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B2) – PODMIENKA
- Znalosť práce s PRIMAVERA P6 – PODMIENKA
- Skúsenosť s prácou na projektoch technického zamerania minimálne 2 -3 roky - PODMIENKA
- Orientácia v odvetví jadrovej energetiky
- Certifikáty projektového riadenia – VÝHODA
- Znalosť práce s MS Office, MS Project
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk