.NET/C# programátor (6-mesačný kontrakt)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
2 000 - 6 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Švajčiarska spoločnosť zaoberajúca sa vývojom produktov a softvéru v oblasti merania rôznych jednotiek premenných aktuálne hľadá posily do tímu v podobe skúseného .Net/C# programátora.
Hlavná náplň práce:
- Návrh a implementácia softvéru
- Integrácia softvérových --komponentov
- Zodpovednosť za funkčnosť systému
- Zabezpečenie implementácie požadovaných funkcionalít
- Návrh a dokumentácia softvérovej architektúry
- Analýza požiadaviek
- Testovanie softvérových komponentov
- Vyšetrovanie, analýza a oprava chýb
Požadujeme
- 2-3 roky skúseností v oblasti .Net/C# vývoja (ASP.NET Core)
- Skúsenosti s Microservices, Webservices, Docker
- Vysokoškolské vzdelanie v oblasti informačných technológií
- Angličtina na komunikatívnej úrovni v praxi minimálne B2
- Skúsenosti s C++/ Python a Linuxom výhodou
Benefity
- práca na živnosť alebo s.r.o.
- aktuálne 100% remote, po pandémii možnosť práce až 50% z domu
PLATOVÉ OHODNOTENIE: 200€ - 300€/MD v závislosti od skúseností
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk