SW engineer - Senior

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Martin
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 500 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do tvojej pracovnej náplne bude spadať najmä tvorba zákazkovo špecifických riadiacich programov, vývoj a test SW s následným vytvorením dokumentácie pre jednotlivé stanice výrobných liniek (cca 33% práce, v sídle spoločnosti na Slovensku).
Následne budeš testovať vytvorené SW moduly priamo vo výrobe (cca 33% práce, v sídle materskej spoločnosti v Mníchove, Nemecko) na strojoch určených pre zákazníka, u ktorého je samozrejmá aj podpora podľa jeho požiadaviek, teda optimalizácia SW celej výrobnej linky (cca 33% práce, v sídle zákazníka).
Požadujeme
- skúsenosti s PLC,
- znalosť programovacieho jazyka AWL alebo SCL,
- programovanie v Siemens TIA portál na úrovni pokročilý,
- znalosti v oblasti senzorovej techniky a logických obvodov,
- znalosť základných fyzikálnych princípov,
- záľubu či dobrú predstavivosť v oblasti mechaniky, pneumatiky či hydrauliky,
- logické myslenie a schopnosť tímovej práce
- plynulá komunikácia v jednom z uvedených jazykov
Benefity
- Konečná výška mzdy bude závislá od schopností a skúseností uchádzača
- Bohatý sociálny program
- Možnosť práce v rôznych krajinách EU a sveta
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk