DATA ANALYTIK V OBLASTI BUSINESS INTELLIGENCE

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme znalého Data/BI analytika do stabilnej dlhoročnej slovenskej banky s medzinárodnými vzťahmi na trhu, ktorý má záujem o analýzu v rámci veľkého množstva dát a DWH.
Náplň práce:
- analýza požiadaviek a návrh nových riešení v oblasti BI
- mapping pre vývoj ETL v SQL skriptoch
- analýza incidentov
- návrh testovacích procesov a tvorba testovacích skriptov
- reporting z BI systémov
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- skúsenosť na pozícii Data analytika vo finančnej alebo telekomunikačnej sfére
- pokročilá znalosť SQL
- komunikatívna znalosť anglického jazyka - B2
- analytické/procesné myslenie
Benefity
- 5 dní dovolenky nad rámec
- flexibilná pracovná doba
- parkovanie zadarmo priamo v budove
- gastrolístky v hodnote 4.25€ hradené aj počas dovolenky
- príspevok do 3. piliera
- zdravotný balíček
- podpora športových aktivít aj priamo v budove
- vzdelávacie workshopy a iné druhy vzdelávania
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk