KEY ACCOUNT PRE KORPORÁTNYCH KLIENTOV

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte skúsenosť so starostlivosťou o pridelených klientov a ich účty? Cítite sa dobre v back/middle office pozíciách? Ak áno, ponúkame Vám zaujímavú pozíciu práve v tejto oblasti. Aká je bude Vaša denná agenda?
- Pravidelná komunikácia s pridelenými klientmi ohľadom ich bankových produktov a účtov
- Zodpovednosť za riešenie prípadných nezrovnalostí
- Spravovanie interného systému (napr. zadávanie údajov o klientoch)
- Spolupráca na rôznych projektoch a implementáciách (KYC, nariadenia Európskej Únie a pod.)
Požadujeme
Radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:
- Minimálne trojročná skúsenosť v bankovom sektore/bankových službách
- Pokročilá znalosť anglického jazyka (úroveň B2/C1)
- Znalosť bankových produktov a cash managementu
- Pro-klientský prístup
Benefity
Spoločnosť ponúka viaceré benefity, ktoré rada predstaví kandidátovi počas výberového procesu.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk