Klientský pracovník v bankovníctve

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Zaujíma ťa oblasť bankovníctva? Preferuješ v prácu v menšom, no priateľkom kolektíve? Máš skúsenosť v oblasti obchodu, budovaním a udržiavaním vzťahov, avšak nenašiel si sa v priamom vyhľadávaní či oslovovaní klientov?
Nevadí. My ti teraz ponúkame pozíciu, kde využiješ všetky predchádzajúce skúsenosti.
Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
- denná komunikácia s už existujúcimi klientami (najmä telefonická)
- pre klienta budeš prvou kontaktnou osobou
- tvojou úlohou bude riešiť akékoľvek problémy, s ktorými ťa klient osloví
- vedenie súvisiacej administrácie
- práca v Exceli a interných firemných programoch
- spolupráca s ďalšími oddeleniami
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni – B2
- výborné komunikačné zručnosti – predchádzajúca skúsenosť s prácou s klientami
- schopnosť pohotovo riešiť vzniknuté problémy
- ochota učiť sa
- tímový hráč
- prax v bankovníctve je veľkou výhodou
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111