COMMERCIAL DIRECTOR

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
3 000 - 4 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Spoločnosť má stratégiu byť v horizonte 3-5 rokov stredoeurópskym lídrom v oblasti vybavenia interiéru od vyššieho stredného až po najluxusnejší segment. Buďte aj Vy pri tom.
Na pozícii COMMERCIAL DIRECTOR budete:
- viesť kľúčové obchodné jednania v rámci všetkých existujúcich predajných kanálov
- aktívne budovať kontakty na najvyššej úrovni (architekti, developeri, realitné spoločnosti, stavebné firmy, verejná správa, atď.)
- mať komplexnú (spolu)zodpovednosť za celkové prodejné výsledky, fungovanie a hospodárenie predajných jednotiek skupiny
- efektívne a motivačne viesť predajné tímy firiem
- podporovať jednania s kľúčovými dodávateľmi, zahraničnými aj tuzemskými partnermi
- presadzovanie efektívneho prepojenia obchodu s marketingom
- zodpovedný za reporting a jednania za skupinu s akcionármi
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- VŠ alebo SŠ vzdelanie
- výbornú znalosť AJ
- minimálne 5 rokov praxe v predaji/predajnej exekutíve
- prirodzenú schopnosť vyjednávať a predať
- skvelé komunikačné, obchodné a marketingové schopnosti
- vzťah k designu a architektúre
Benefity
- výkonnostné odmeny
- 5 týždňov dovolenky
- penzijné pripoistenie
- príspevok na športové aktivity
- služobné auto aj na súkromné účely
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk