Identity&Access BUSINESS ANALYTIK

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 700 - 3 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do Švajčiarskej nadnárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti poistenia a bankovníctva hľadáme IAM Špecialistu/Analytika, ktorý by svoju expertízu rád obohatil o skúsenosti s čiastočným vedením tímu.
Náplň práce:
- návrh IAM postupov a architektúry pre viacerých klientov
- práca na dynamických a dlhodobých projektoch
- technická a konzultačná podpora zákazníka, úzka spolupráca s vývojovým a biznis tímom
- vykonávanie technickej a biznisovej analýzy v rámci IAM
- návrh dizajnu, assessment, návrh postupov
- vedenie a líderstvo v rámci menšieho tímu, prerozdeľovanie úloh v tíme
- agilná metodika práce
- definovanie nových partnerov, klientov
- záujem časom prejsť na rolu Product Owner/Scrum Master
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- skúsenosť na pozícii Analytika v rámci Identity and Access/IAM (minimálne 3 roky)
- návrh riešení v tomto smere
- líderská osobnosť, komunikatívny prístup a ochota nasmerovať zákazníka
- pokročilá znalosť anglického jazyka B2(projekty a tím sú medzinárodné)
Benefity
- 13. plat
- finančné bonusy
- home office
- flexibilný pracovný čas
- benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty
- ďalšie zaujímavé benefity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk