Softvérový inžinier

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
1 500 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pozícia vhodná pre SW inžiniera v nadnárodnej spoločnosti v okrese Trenčín:
- vývoj a realizácia softvérových riešení pre výrobné zariadenia podľa platných firemných štandardov
- správa softvérovej dokumentácie podľa definovaného procesu
- úpravy a opravy existujúcich softvérových riešení výrobných a montážnych zariadení
- špecifikácia a výber systémov pre interne realizované projekty, komunikácia s dodávateľmi
- dodržiavanie predpisov BOZP a OPP
- dodržiavanie interných predpisov a smerníc
- dodržiavanie aspektov systému manažmentu BOZP a Enviromentu, ktorý sa zhoduje s požiadavkami ISO 14001 a ISO 45001
Požadujeme
- preukázateľné skúsenosti s programovaním jednoúčelových strojov a zariadení podmienkou
- znalosť programovania v Labview výhodou
- precíznosť, samostatnosť, analytické a technické myslenie, komunikatívnosť, organizačná schopnosť, schopnosť riešiť problémy
- vítané skúsenosti s automatizáciu, mechatronikou
- elektrotechnická spôsobilosť / vyhláška 23
- aktívna znalosť Anglického jazyka / pravidelné prezentácie a konferenčné hovory do zahraničia
Benefity
- 13./14.plat
- jazykové kurzy
- odborné školenia
- bohatý sociálny program
- ostatné benefity budú komunikované na osobnom pohovore
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk