OBCHODNÝ ZÁSTUPCA (segment káva)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov v rámci prideleného regiónu
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- zabezpečovanie objednávok tovaru
- prezentovanie a propagovanie tovaru, služby
- poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom
- vykonávanie analýzy trhu vo zverenom regióne + monitoring konkurencie
- zodpovedanie za plnenie osobného plánu predaja
- reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému
Požadujeme
- aktívny prístup k práci, orientácia na výsledok
- veľmi dobré komunikačné, prezentačné a negociačné schopnosti
- zodpovednosť, samostatnosť, lojálnosť
- ochota cestovať
Benefity
- uplatnenie v dlhodobo rastúcej spoločnosti, ktorá je súčasťou nadnárodného koncernu
- obchod s produktami vysokej kvality
- služobné auto, mobil, tablet
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk