Odštartuj svoju kariéru ako IT support uz teraz!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Cestovný ruch
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Si zapálený/á pre IT, ale ešte nemáš žiadne praktické skúsenosti ani vedomosti z tejto oblasti? Nevadí! Pripoj sa do tímu technickej podpory zákazníkov a začni šplhať po kariérnom IT rebríčku a začni už od júna! Tvojou úlohou bude:
- práca s ticketingovým systémom,
- zakladanie telefonických a emailových žiadostí do ticketingového systému,
- priorizovanie došlých ticketov,
- dbanie o vyhovujúce riešenie technických problémov,
- dodržiavanie všeobecných postupov a nariadení,
- spolupráca s kolegami a team leaderom,
- práca na 12 hodinové smeny je nutnosťou, nakoľko ide o 24 hodinovú podporu
Požadujeme
Radi ťa privítame v našom tíme, ak spĺňaš nižšie uvedené podmienky:
- ovládaš angličtinu na úrovni B2, čiže absolvovanie pohovoru v tomto jazyku by pre teba nebol problém,
- máš silnú motiváciu sa presadiť v oblasti IT, v ktorej si ešte zatiaľ nenazbieral/a skúsenosti,
- zvládaš bežné úkony s PC, napr. nainštalovať si novú verziu Windows.
Benefity
O benefitoch ti radi povieme počas pohovoru.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk