Manažér úseku odpadového hospodárstva, neskôr konateľ spoločnosti

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Topoľčany
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 900 - 2 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Na tejto pozícii budete mať neobmedzené príležitosti ako Manažér úseku odpadového hospodárstva, s potenciálom stať sa po úspešnom zaučení konateľom úspešnej spoločnosti !
Náplňou práce bude najmä:
- Komplexné vedenie zvereného úseku odpadového hospodárstva, po zaučení riadenie celej spoločnosti so 60 zamestnancami v plnom rozsahu
- Pravidelné konzultácie so spoločníkom formou osobného stretnutia či videokonferencie
- Mesačný a štvrťročný reporting do centrály koncernu, zodpovednosť voči spoločníkovi za hospodárske výsledky, stabilitu a rozvoj spoločnosti
Požadujeme
- Vysokoškolské vzdelanie
- Podnikateľsky orientovaná osobnosť so silnou motiváciou pre dosiahnutie stanovených cieľov aj pre vlastnú sebarealizáciu
- Preukázateľné manažérske skúsenosti v obchodnej spoločnosti s osobnou zodpovednosťou za zamestnancov aj za hospodárske výsledky
- Schopnosť riadiť a motivovať spolupracovníkov
- Výhodou skúsenosť na pozícii konateľa,nie je však nevyhnutná
- Prax v oblasti odpadového hospodárstva veľkou výhodou
- Znalosť podnikovej ekonomiky, včítane ekonomických ukazovateľov, prípravy business plánu a controllingu
- Plynulé ovládanie anglického jazyka alebo nemeckého jazyka NUTNÉ!
- Asertívna osobnosť
- Výhodou skúsenosti s akvizíciou zákazníkov
Benefity
- zázemie silného nemeckého koncernu, ktorý patrí k leadrom vo svojom segmente podnikania
- ročná odmena viazaná na splnenie dojednaných cieľov
- služobný automobil Škoda Octavia
- podmienky pre pozíciu konateľa budú stanovené osobitne po zaučení kandidáta
Platové ohodnotenie bude stanovené v závislosti od skúseností a kvalifikácie úspešného kandidáta.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk