Hlavný účtovník !

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Lučenec
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Rozumiete si s faktúrami, pohľadávkami či štatistikami? Sú čísla vašou rečou? Chcete pracovať pre jedného z najväčších exportérov na Slovensku, ktorý spadá pod dynamicky napredujúci rodinný holding?
*Komunikácia s externou účtovnou spoločnosťou BDO
*Kontrola náležitostí jednotlivých faktúr
*Riešenie nezrovnalostí týkajúcich sa fakturácie
*Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre účtovníctvo
*Kontrola záväzkov, pohľadávok, majetku
*Spolupráca pri príprave štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva, spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy
*Vypracovávanie analýz a správ podľa požiadaviek vedenia spoločnosti, zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné závierkové práce
*Zabezpečovanie každodenných pracovných aktivít týkajúcich sa účtovníctva.
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Skúsenosti na pozícii hlavný účtovník
- Znalosť anglického jazyka podmienkou
- Znalosti – podvojné účtovníctvo (pokročilý), POHODA (pokročilý), Microsoft Excel, Outlook (pokročilý)
- Znalosť MS Excel
- Zodpovedný prístup k práci
Benefity
*dynamický tím v etablovanej spoločnosti, ktorá neustále napreduje
*možnosť zdokonaliť svoje vedomosti na rôznych školeniach
*motivujúci plat, ktorý bude priamo úmerný vašej práci a snahe
*príjemné pracovné prostredie v moderných priestoroch v Lučenci
*pravidelné firemné akcie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk