Projektový manažér obalového materiálu !

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
3 000 - 3 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Projektového manažéra obalového materiálu !
- Projektový manažment z hľadiska optimalizácie fólie a papiera
- Znižovanie nákladov spojených s fóliovými obalovými materiálmi
- Spolupráca s predajom, marketingom, výrobou
- Vývoj nových možností balenia fólie
- Zodpovednosť za pridelené projekty CAPEX , OPEX
- Analýza a sledovanie obchodných príležitostí, príprava cenových návrhov, príprava prezentácií a iné
Požadujeme
Úspešný kandidát musí mať:
- Ekonomické alebo technické vzdelanie
- Skúsenosti na pozícii manažéra balenia výrobkov
- Technické myslenie, finančné znalosti
- Skúsenosti v priemysle FMCG s fóliou alebo papierovým obalovým materiálom podmienkou
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Komunikačné a organizačné schopnosti
- Schopnosť riešiť obchodné problémy
Benefity
- bonusy, benefity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk