Špecialista Reportingu

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 2 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte jasno v účtovníctve a finančných výkazoch? Nie sú Vám cudzie pojmy ako P&L, Balance Sheet, accruals či deferls? Vašimi úlohou na tejto pozícii by bolo nasledovné:
- Príprava ročných reportov a kvartálnych aktivít spojených s účtovnou uzávierkou
- Zodpovednosť za pridelené entity spoločnosti
- Spolupráca na projektoch
- Koordinácia juniornejších kolegov a poradenstvo
- Príprava podkladov pre stretnutia vedenia
Požadujeme
Koho hľadáme?
- Minimálne 3 roky skúseností na pozícii vo finančnej oblasti (audit, účtovníctvo, kontroling, účtovný analytik)
- Vysokoškolské vzdelanie v relevantnej oblasti
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni - C1 (budete ju potrebovať každý deň)
- Znalosť účtovných štandardov US GAAP / IFRS
- Schopnosť orientovať sa vo finančných výkazoch
- MS Excel - pokročilá úroveň (pivotné tabuľky, v/h look up...)
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne finančné a nefinančné benefity, ako napríklad 13. plat, preplácanie eko spotrebičov a podobne. Benefity predstaví firma na pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk