Systémový inžinier pre kybernetickú bezpečnosť

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 700 - 3 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
V tejto úlohe budete integrovať špičkové IT riešenia (napr. vulnerability scanning, security monitoring ako Microsoft Azure Sentinel, MinerEye), stanete sa odborníkom na dané systémy a budete podnecovať rozvoj používania daných systémov svojimi kolegami. Budete úzko spolupracovať s ďalšími špecializovanými globálnymi tímami na funkciách ako sú informačná bezpečnosť, testovanie prieniku, ochrana a monitorovanie bezpečnosti. Bude spoznávať rôzne aspekty počítačovej bezpečnosti a poskytneme vám príležitosť hlbšie sa venovať danej tematike.
Požadujeme
Hľadáme zvedavého zanieteného systémového administrátora, ktorý sa zaujíma o kybernetickú bezpečnosť.
Ponúkame príležitosť stať sa súčasťou rastúceho tímu, ktorý poskytuje IT riešenia pre zlepšenie odolnosti spoločnosti voči kybernetickým útokom.

Hľadáme:
· otvoreného a proaktívneho systémového inžiniera
· so záujmom o oblasť kybernetickej bezpečnosti (skúsenosti nie sú potrebné, sú však veľkou výhodou)
· so skúsenosťami s inštaláciou, konfiguráciou a prevádzkou systémov
· so skúsenosťami s technickou podporou zákazníkov
· komunikácia v angličtine podmienkou
Benefity
- Garantovaný 13. plat na základe výkonu spoločnosti
- Home office v neobmedzenej miere
- 5 dni dovolenky navyše
- 6x sick day do roka
- Flexibilný pracovný čas (medzi 6:00-22:00)
- Eco Benefit: preplácanie eco spotrebičov/produktov do výšky 3 600 €
- Príspevok na dopravu
- Hradené gastrolístky aj za dni dovolenky
- Zmluva na dobu neurčitú
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk