PROJEKTOVÝ MANAŽÉR (pozemné stavby)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 200 - 2 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky.
Na pozícii PROJEKTOVÝ MANAŽÉR (pozemné stavby) budú Vaše zodpovednosti:
- Zodpovednosť za pridelený stavebný projekt od úvodnej fázy po fázu ukončenia projektu
- Zodpovedať za analýzu a prípravu prideleného projektu
- Zodpovednosť za rozpočet projektu
- Zodpovednosť za komunikáciu s investorom
- Zúčastňovanie sa tendrov, výber subdodávateľov
- Zodpovednosť za účtovné výstupy, výkazy
- Účasť na realizácii na stavebnom projekte
- Pravidelná komunikácia so zainteresovanými stranami a oddeleniami
- Na svojom stupni riadenia dodržiavať a zodpovedať za dodržiavanie interných predpisov a ISR ďalej predpisov BOZP a OPP
- Spolupracovať s nadriadenými a podávať pravidelný reporting o stave činností
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Skúsenosť s pozemnými stavbami PODMIENKOU
- Minimálne 5 rokov skúseností v oblasti projektového manažmentu v stavebnom priemysle PODMIENKOU
- ANGLICKÝ alebo NEMECKÝ jazyk na mierne pokročilej úrovni VÝHODOU
- Znalosti o stavebných materiáloch, stavebnom konaní, vedení a hospodárení stavby, stavebnom práve PODMIENKOU
- Skúsenosť s generálnym dodávaním stavieb PODMIENKOU
- Znalosť MS Office, AutoCAD, Revit
- Vodičský preukaz B
- Skúsenosti v obchodných jednaniach a realizácii zákaziek
Benefity
- Prémie a podiely na zisku spoločnosti
- Služobné auto aj na súkromné účely
- Jazykové kurzy
- Odborné vzdelávanie
- Firemné akcie a teambuildingy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk