STRATEGICKÝ NÁKUPCA

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Žarnovica
Pracovná oblasť
Chemický priemysel
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 200 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chcete sa stať súčasťou úspešného tímu nášho klienta? Usilujete sa o svoju profesionálnu sebarealizáciu a zároveň chcete prispieť k zmenám v medzinárodnej spoločnosti? Náš klient Vám ponúka možnosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii STRATEGICKÝ NÁKUPCA!
Vašou náplňou práce bude:
- Komplexná zodpovednosť za nákup priameho a nepriameho materiálu
- Riadenie vyjednávacieho procesu, uzatváranie zmlúv s novými a stávajúcimi dodávateľmi
- Riadenie technického nákupcu
- Definovanie nákupných stratégií, krátkodobých, strednodobých a dlhodobých cieľov
- Reporting ohľadom zverenej agendy
- Aktivity súvisiace s optimalizáciou nákladov
- Spolupráca v rámci výrobnej spoločnosti
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
- VŠ vzdelanie
- skúsenosť v oblasti strategického nákupu min. 3 roky
- nevyhnutná skúsenosť so samostatným vyjednávaním s dodávateľmi a uzatváraním kontraktov
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni, komunikácia s priamym nadriadeným v anglickom jazyku, znalosť nemeckého jazyka výhodou
- dobrá znalosť MS Excel
- skúsenosť s MRP systémom v oblasti nákupu vítaná
- vyjednávacie a komunikačné zručnosti
- asertivita, samostatnosť
- orientácia na ciele
- schopnosť efektívne riešiť problémy
- tímový duch
- zodpovednosť
Benefity
- mesačné prémie
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- balík sociálnych výhod pre zamestnancov
- zaujímavé finančné hodnotenie
- príjemné pracovné prostredie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk