DISPONENT TECHNICKÉHO NÁKUPU S MAĎARSKÝM JAZYKOM

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Podpora pre manažéra nákupu: zabezpečuje, aby objednávky boli pokryté včas a efektívne na základe požiadaviek závodu
- Koordinácia nákupných aktivít
- Výber a komunikácia s dodávateľmi tovarov a služieb
- Vyjednávanie cien s dodávateľmi, uzatváranie kontraktov
- Organizácia a monitorovanie harmonogramu dodávok
- Vytváranie a udržiavanie databázy dodávateľov
- Príprava dokumentácie o všetkých objednávkach, cenových návrhoch, zmluvách
- Aktualizácia údajov v SAP systéme
Požadujeme
- VŠ vzdelanie (logistické, technické, ekonomické zameranie)
- Prax na obdobnej nákupnej alebo admin pozícii min.2 roky
- Aktívna znalosť anglického jazyka (min.B2)
- Znalosť maďarského jazyka (min.B1) - PODMIENKA
- Znalosť systému SAP – PODMIENKA
- Schopnosť pracovať v tíme a individuálne
- Proaktivita a flexibilný prístup k riešeniu požiadaviek nadriadeného
- Zodpovednosť
Benefity
- Práca v priateľskom kolektíve medzinárodnej spoločnosti
- Variabilná zložka 10 % ( na základe individuálnych výsledkov a výsledkov spoločnosti)
- Vnútropodnikové vzdelávanie (školenia, semináre, jazykové kurzy)
- Príspevok na III. Pilier
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk