HR BUSINESS PARTNER pre oblasť kompenzácii a benefitov!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Iné, Obchod, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 900 - 2 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Senior Partner pre oblasť kompenzácii a benefitov.
- zodpovednosť za riadenie ľudských zdrojov – zodpovednosť za celkový rozpočet na náklady zamestnancov v podniku a jej filiálok, mesačné hodnotenie a návrh na zlepšenie,
- zodpovednosť za skupinové odmeňovanie, súvisiace procesy a systémy,
- podávanie správ o KPI HR, navrhovanie zlepšení,
- realizácia projektov v súlade so stratégiou a potrebami spoločnosti,
- analýza údajov z prieskumov odmeňovania, s cieľom dosiahnuť konkurencieschopné nastavenie platov,
- zodpovednosť za katalóg pracovných miest, popisy pracovných miest a kvalifikácie v oblasti platového ohodnotenia pracovných miest,
- sledovanie legislatívnych zmien v pracovnom práve v konkrétnych krajinách,
- vykonávanie prieskumov medzi zamestnancami, poskytovanie správ a hodnotení.
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Skúsenosť s HR controllingom podmienkou
- Analytické schopnosti
- Znalosť zákonníka práce, nastavovanie miezd
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka podmienkou
- Vodičský preukaz sk. B
- Prezentačné schopnosti
- Ochota cestovať
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk