WILDFLY - JBOSS ENGINEER

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 600 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu vo fin-tech sektore na báze najmodernejších technológii + microservices hľadáme Middleware špecialistu, ktorý bude súčasťou dlhodobých projektov v rámci automatizácie.
Náplň práce:
- správa interných JAVA aplikácii na báze JBoss (po novom Wildfly)
- automatizácia taskov, ideálne s Python
- práca na projektoch v rámci Cloudových riešení
- zodpovednosť za danú oblasť, príležitosť pre vedenie v danom smere
- práca v malom, agilnom tíme na moderných projektoch v rámci microservices
Požadujeme
Požiadavky na uchádzača:
- pokročilá znalosť skriptovacieho jazyka, ideálne však programovacieho jazyka Python - aspoň 1 rok pracovných skúseností
- pokročilá znalosť/skúsenosť s JBoss (Wildfly) - aspoň 1 rok pracovných skúseností
- pokročilá a komunikatívna znalosť anglického jazyka - B2
Benefity
- 25 dní do roka doplatená PN
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Životné a úrazové, neinvestičné poistenie
- PROCARE - Zdravotná starostlivosť
- Platobná karta Diners - bez poplatkov
- Bratislavská mestská karta - bez poplatkov
- Odmeny k výročiam
- Multisport karta
- Jazykové kurzy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111