Team Leader GL a Operations tímu

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Tím General Ledger Accounting and Operations hľadá lídra, ktorý bude pokrývať tieto úlohy:
- Vedenie a tréning GL a operations účtovníkov
- Kontrola údajov v účtovných knihách
- Účtovanie v prípade zastúpenia člena tímu
- Motivovanie a rozvoj tímu
- Naberanie nových členov do tímu
Požadujeme
Vhodný kandidát spĺňa nasledovné požiadavky:
- Minimálne 3 roky skúseností buď z komplexného účtovníctva alebo účtovania na hlavnej knihe
- Aktívna znalosť IFRS a programu SAP
- Aktívna znalosť anglického jazyka, ktorú budete potrebovať slovom aj písmom na pravidelnej báze na komunikáciu so zahraničným manažmentom - minimálne úroveň B2
- Znalosť programu MS Excel
Benefity
Firma, pre ktorú obsadzujeme túto pozíciu ponúka rôzne benefity, ako napríklad 13. plat, odmeny, jazykové kurzy a certifikácie, ktoré kandidátovi predstaví zástupca spoločnosti na pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk