Špecialista správy budov

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Poprad
Pracovná oblasť
Bankovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Zabezpečovanie správy a údržby budov a VTZ
- Dohliadanie na technický stav a údržbu VTZ - plynových, elektrických , tlakových nádob a zdvíhacích zariadení, elektrických rozvodov z externého prostredia po hlavnú rozvodnú skriňu
- Zabezpečovanie externých služieb týkajúcich sa správy a údržby budov a koordinácia dodávateľov externých služieb
- Komunikácia s orgánmi štátnej správy a
- Riešenie prípadných havarijných situácií súvisiacich so správou a údržbou budov
- Sledovanie platnej legislatívy a uplatňovanie všetkých platných noriem týkajúcich sa životného prostredia, zdravia a bezpečnosti pri práci
Požadujeme
: vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa technického zamerania
- Skúsenosť: minimálne dvojročná skúsenosť na podobnej pozícii v stredne veľkej alebo veľkej spoločnosti
- Znalosti: znalosť príslušnej legislatívy
MS Office
Znalosť výrobných procesov
- Jazyky: anglický jazyk na úrovni stredne pokročilý
Komunikačné zručnosti
- Organizačné zručnosti
- Schopnosť kooperácie a tímovej práce
- Analytické myslenie
- Proaktívny prístup
Benefity
- zázemie medzinárodnej spoločnosti
- kompenzácia cestovných nákladov
- flexibilná pracovná doba
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk