Senior IT Project Manager with focus on SAP !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 4 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Inicializácia projektu, plánovanie a analýza, implementácia, dodávka / uvedenie do prevádzky, dokončenie projektu
- Zriadenie a správa projektu
- Riadenie zdrojov
- Správa a komunikácia zainteresovaných strán
- Riadenie projektových nákladov
- Riadenie zmien projektu
- Projektové riadenie a monitorovanie
- Komunikácia a podávanie správ o projekte
- Spolupráca a partner pre interné riadenie klientov , riadenie dodávateľov a financie a controlling
- Vývoj a implementácia riešení
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- VŠ vzdelanie ( obchodná informatika, obchodná správa, matematika, riadenie ľudských zdrojov)
- Odbornú prax v oblasti komplexných IT projektov vo finančných alebo poisťovacích spoločnostiach (ideálne v prostredí SAP)
- Odbornosť v oblasti riadenia projektov (ideálne certifikácia PM, PMI / IPMA / Prince2 / Scrum)
- Skúsenosti s nástrojmi správy portfólia (ideálne CAPPM)
- Komunikatívnu znalosť anglického a nemeckého jazyka
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk