SalesForce Specialist

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
2 500 - 4 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre IT spoločnosť, ktorá na svetovom trhu figuruje ako líder v rámci IT riešení a hardware-u hľadáme Saleforce špecialistu (Developer; Administrator, Konzultant), ktorý má ambíciu pokračovať v technickej pozícii a bude spolupracovať s vývojármi a testermi na úrovni DevOps.
Náplň práce:
· Vývoj a údržba automatizovaných zavedených systémov
· Chápať špecifikám prostredia v súvislosti s biznis požiadavkami
· Prinášať odporúčania pre vylepšenie procesu na zabezpečenie škálovateľnosti a spoľahlivosti systému
· Účasť pri vývoji a implementácii plánu nasadenia systému
· Spolupracovať s tímami IT a QA pri zavádzaní a odstraňovaní problémov so systémovými aplikáciami
· Vypracovať dokumentáciu nasadenia pre podporu zákazníkov
Požadujeme
· Salesforce - pokročilý (Programátor alebo administrátor alebo konzultant)
· Praktické skúsenosti so skriptovaním
Výhodou:
· Skúsenosť s CI/CD toolmi - Jenkins, Travis a pod.
· Prehľad v reevidencii jednotlivých zmien v kóde cez GIT
Benefity
· Finančné bonusy (životné udalosti, výkonnostné bonusy)
· Flexibilná pracovná doba + 3 dni
· Dovolenky navyše + 3 sickdays
· Multisport karta na športové aktivity
· Prémiový zdravotný balíček plne preplácaný spoločnosťou (po roku)
· Parkovanie priamo vo firme
· Rôzne vzdelávacie a relaxačné programy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk