Business Control Officer- hľadáme práve Teba

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 400 - 1 450 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak si zodpovedný a máš rád ak idú veci tak ako majú. Možno hľadáme práve Teba. Do tímu v medzinárodnej spoločnosti hľadáme procesného auditora.
Tvojou nápňou práce bude:
- zabezpečovať procesný audit
- realizovat key control testing s cieľom odhaliť možné riziká v procesoch
- vykonávanie pravidelnej kontroly, overovanie a odhalovanie nedostatkov internych procesov a ich fungovania
- testovanie interných procesov a postupov
- zhromaždenie údajov a ich záloha v interných systémoch
- dôsledná kontrola všetkých náležitosti potrebných na vykonávanie činnosti v súlade s internými smernicami
Požadujeme
Ak spĺňaš:
- minimálne 1 rok skúsenosti na podobnej pozícii
- vie pracovať samostatne
- má zodpovedný prístup k práci
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- má úroveň Aj- C1
- ovláda MS Excel
- skúsenosti z oblasti bankovníctva- výhodou
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, ktoré Ti budú predstavené na pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122