Nákupca energií

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín
Pracovná oblasť
Informatika - hardware
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 600 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Nákup energií (najmä plyn, elektrina,emisné kvóty) pre nadnárodnú spoločnosť na medzinárodnom trhu - týka sa všetkých závodov v jednotlivých krajinách pôsobnosti spoločnosti
- Organizácia výberových konaní na nových dodávateľov, rokovania s nimi
- Prieskum trhu, porovnávacie štúdie
- Sledovanie a posúdenie zmien v reguláciach trhu s energiami v jednotlivých krajinách pôsobnosti spoločnosti
- Tvorba predpovedí cien na trhu
- Zodpovednosť za systém emisných kvót
- Spolupráca s technickými oddeleniami spoločnosti v jednotlivých krajinách pôsobnosti
Požadujeme
- Angličtina na výbornej úrovni slovom aj písmom - denná komunikácia s kolegami v ostatných závodoch v rámci Európy
- prax na podobnej pozícii aspoň 3 roky
- výborná znalosť trhu s energiami
- VŠ vzdelanie technického alebo ekonomického smeru
- výborné obchodné, vyjednávacie a analytické zručnosti
- ochota cestovať v rámci Európy (cca 20% času)
Benefity
- jazykové kurzy
- vernostný príspevok
- príspevok do 3. piliera DDS
- penažné odmeny pri pracovných jubileách
- príspevky na rehabilitačno-kúpeľný pobyt
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk