AUDITOR PROCESOV NEFINANČNÉHO RIZIKA

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 400 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte skúsenosti s kontrolou procesov? Zameriavali ste sa na nefinančné riziko? Ak áno a hľadáte podobnú výzvu, táto pracovná ponuka by Vás mohla zaujať. Čo budete mať na starosti?
- Kontrolovanie interných predpisov a postupov
- Odhaľovanie, čo sa dá v rámci interných procesov zlepšiť
- Sledovanie, či sú procesy vykonávané v súlade so štandardmi spoločnosti
- Identifikovanie a predchádzanie možným rizikám
- Zálohovanie údajov v interných systémoch
Požadujeme
Radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate tieto požiadavky:

- Minimálne 2 roky skúseností z bankového prostredia prípadne skúsenosť s prácou na podobnej pozícií
- Pokročilá znalosť anglického jazyka (úroveň C1)
- Pokročilá znalosť MS Excel
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, ktoré Vám budú predstavené na pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk