Technický obchodný zástupca - Východné Slovensko

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme Obchodného zástupcu z technickej oblasti pre región Východného Slovenska s možnosťou práce formou Home Office.
- Aktívne oslovovanie nových potenciálnych klientov v regióne Východného Slovenska
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov, budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- Starostlivosť o produktové portfólio a prezentácia spoločnosti
- Analýza požiadaviek a potrieb zákazníka, navrhovanie a príprava riešení
- Vypracovanie cenových ponúk
- Poskytovanie technického poradenstva
- Vedenie obchodných jednaní so zákazníkmi
- Analýza trhu, sledovanie trendov predaja, monitoring konkurencie
- Reportovanie, prezentácia výsledkov Obchodnému manažérovi
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdelanie
- Prax v oblasti obchodu min. 3 roky (technická oblasť)
- Silné komunikačné, prezentačné zručnosti a negociačné zručnosti - schopnosť presvedčiť
- Excel, PowerPoint na pokročilej úrovni
- Analytické a technické myslenie
- Flexibilita, samostatnosť
- Orientácia na výsledok
- Dôveryhodnosť
- Vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič
Benefity
- Možnosť práce formou home office
- Flexibilná pracovná doba
- Variabilná zložka na základe výsledkov
- Služobné vozidlo (aj na súkromné účely)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk