Obchodný reprezentant pre vzduchotechniku (práca na živnosť)

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
700 - 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Aktívna akvizícia nových potenciálnych zákazníkov pre predaj vzduchotechniky
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov - budovanie a rozvoj vzťahov, poznávanie ich problémov, navrhovanie riešení, vytváranie a rozvoj partnerskej siete
- Poskytovanie odborného poradenstva a technickej podpory zákazníkom
- Zodpovednosť za plnenie obchodných plánov a stanovených cieľov
- Vytváranie objednávok
- Vypracovanie cenových ponúk
- Komunikácia s dodávateľmi
- Reporting výsledkov vedeniu spoločnosti
Požadujeme
- SŠ/VŠ technické vzdelanie
- Prax na obchodnej pozícii min. 2 roky (v oblasti vzduchotechniky – výhoda)
- MS Office (Excel)- mierne pokročilý
- Ochota vzdelávať sa v technickej oblasti
- Výborné komunikačné schopnosti
- Zodpovedný prístup
- Samostatnosť
- Ochota cestovať (väčšina času v teréne)
- Vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič
Benefity
- Práca v príjemnom prostredí a kolektíve
- Neobmedzená variabilná zložka na základe výsledkov
- Príspevok na vzdelávanie a voľnočasové aktivity
- Služobné vozidlo (aj na súkromné účely)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321