Účtovník s francúzskym jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 600 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre oddelenie záväzkov, hľadáme účtovníka, ktorý rozpráva plynule francúzskym a anglickým jazykom.
V tíme je aktuálne okolo 10 špecialistov, ktorí zastrešujú nasledovné úlohy:
- Analýza dát v internom systéme a v Exceli
- Analýza nezaplatených faktúr
- Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- Vymáhanie pohľadávok
- Občasná práca na projektoch
- úZlepšovanie procesov
Požadujeme
Radi Vás na pozíciu zvážime ak máte:
- Minimálne 2 roky skúseností ako AR špecialista
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni B2 a Francúzsky jazyk na profesionálnej úrovni C1
- Znalosť Excelu na pokročilej úrovni: v/h look up, pivots a pod.
- Výborné komunikačné zručnosti
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavé finančné ohodnotenie, možnosť home officov, možnosť jazykového vzdelávania, dni voľna navyše, zdravotné poistenie a pod.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111