Administrátor skladového hospodárstva

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 400 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Aktuálne hľadáme vhodného kandidáta pre obchodnú spoločnosť, ktorý by zabezpečil administratívne činnosti spoločnosti a využíval by cudzie jazyky.
Medzi hlavnú náplň práce patrí:
- Komunikácia so skladom ohľade príjmu tovaru,
- zasielanie objednávok a následná kontrola objednávok na sklade v internom systéme spoločnosti,
- príprava reportov a štatistik pre spoločnosť v Rakúsku,
- prípadná úprava cien a vytváranie nových cenníkov.
Požadujeme
- Nemecký jazyk na úrovni B1 je nutnosťou- interný systém je v nemeckom jazyku,
- Anglický jazyk na úrovni B2 pri komunikácií s kolegami,
- Skúsenosť z administratívy minimálne 3 roky,
- Skúsenosť s fakturáciou,
- Skúsenosť z obchodnej spoločnosti, prípade výrobnej spoločnosti,
- Predošlá skúsenosť s Excelom- kontingenčné tabuľky, vyhľadávajúce funkcie, matematické funkcie,
- Skladové hospodárstvo.
Benefity
-Stravné lístky v plnej hodnote preplácané zamestnávateľom,
-Služobný telefón aj na súkromné účely,
- Možnosť jazykového vzdelávania
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk