HR Business Analyst!

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica
Pracovná oblasť
Iné, Obchod, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Analýza údajov o ľudských zdrojoch, tvorba informačného panelu HR
- Analýza údajov a príprava zlepšovačích návhov
- Aktívna účasť na rôznych projektoch ľudských zdrojov
- Podpora údržby a vylepšovanie existujúcej HR Analytics v spolupráci s IT
- Zhromažďovanie údajov z rôznych zdrojov údajov a príprava komplexných súborov údajov na analýzy
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Ekonomické vzdelanie,
- Skúsenosti z personálneho oddelenia výrobnej spoločnosti
- Skúsenosti s finančným kontrolingom
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Obchodné finančné znalosti - výpočet produktivity, analytické myslenie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk