Manažér výroby ! Automobilový priemysel !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
3 000 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- komplexné riadenie výroby v zmysle definovaných cieľov pri zabezpečení čo najvyššej efektivity a v žiadanom časovom rámci
- koordinácia, motivácia a riadenie pracovníkov výroby prostredníctvom team leadrov
- optimalizácia využitia a efektívnosti zariadení a nástrojov
- definovanie a monitorovanie identifikovaných kľúčových ukazovateľov výkonnosti
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Skúsenosti na danej pozícii podmienkou, automobilový priemysel
- Skúsenosť s vedením tímu
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Benefity
- bonusy , benefity
- firemný automobil
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk