VBA / PowerQuery špecialista - s nemeckým jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
2 000 - 2 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Pre Nemeckú spoločnosť pôsobiacej v oblasti vývoja IT riešení pre finančné a poistné služby dopĺňame tím v divízii riadenia projektov.
Ako špecialista pre projekty bude Vašej kompetencii:
· Poskytovať manažérovi podporu pri vedení projektov aj v procese ich implementácie
· Priraďovanie zákaziek a projektov do interných systémov (CRP, ERP).
· Plánovanie času pracovníkov projektu, priraďovanie aktivít na konkrétne projekty či celková logistika projektu.
· Vytváranie reportov, ktoré je potrebné následne spracovať a skontrolovať.
· Optimalizácia reportov so zameraním na automatizáciu procesov
· Navrhovanie postupov pre rýchlejšie získavanie dát z internej databázy.
Požadujeme
Od kandidátov sa očakáva:
· Pokročilá Skúsenosť s programovacím jazykom VBA/Power Query
· Nemecký jazyk na úrovni B2 - aktívne slovom aj písmom
· Skúsenosť s reportingom/analýzami/prácou na podobnej pozícií
· Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie (I., II. stupeň)
· Pokročilá skúsenosť s MS Office
Benefity
Spoločnosť ponúka množstvo zaujímavých benefitov:
· Výkonnostné odmeny
· Vianočné prémie
· Sick days
· 31.12. platená dovolenka
· Dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
· Jazykové kurzy (angličtina, nemčina) - v rámci pracovnej doby
· Preplácanie certifikátov
· Ovocné dni
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk