AWS CLOUD INŽINIER

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
1 700 - 2 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do tímu v rámci nového projektu hľadáme skúseného a iniciatívneho AWS Cloud inžiniera, ktorý má záujem sa podieľať na komplexnej architektúre AWS riešení pre interného zákazníka.
Náplň práce:
- práca na novom Cloud projekte pre interného zákazníka
- implementácia, návrh, zmeny na Cloud infraštruktúre
- implementácia nových toolov, zefektívnenie procesov v rámci Cloud-u
- podieľanie sa na architektúre AWS riešení
- plánovanie migrácii
- práca v agilnom, medzinárodnom tíme
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- pokročilá znalosť a pracovná skúsenosť aspoň 2 roky v rámci AWS
- pokročilá znalosť skriptovacieho jazyka (Bash/Python)
- mierne pokročilá znalosť Linux + Windows OS
- hands-on skúsenosť s kontajnerizáciou
- pokročilá znalosť anglického jazyka, B2
Benefity
- 13. plat
- finančné bonusy
- home office
- flexibilný pracovný čas
- benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk