SAP S4 Hana (SQL expert)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
2 300 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre Švajčiarskeho lídra na trhu v oblasti poistenia hľadáme SAP Aplikačného inžiniera, ktorý má skúsenosť s reportingovými nástrojmi, a chce sa kariérne posunúť na vyššiu pozíciu.
Náplň práce:
· vytváranie reportov na báze SAP S/4 HANA
· dizajn a implementácia v SAP Design Studio/Analysis for Office/SAP Analytics Cloud
· spolupráca s finančným tímom na definovaní reportingových požiadaviek
· preklad biznisových požiadaviek do funkčných riešení na báze IT štandardov
· dokumentácia, podpora
· Práca s najnovšími verizami SAP technológii
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
· SAP S/4 Hana alebo pokročilú znalosť SQL (skriptovanie, pokročilá znalsoť joinov, union a union all)
· ochotu učiť sa novým technológiám (S/4 HANA, SAP Analytics Cloud/Fiori/SAP Design Studio)
· Anglický jazyk B2/C1 - slovom aj písmom
Benefity
· Častý Home Office
· Flexibilná pracovná doba
· Garantovaný 13 plat
· Benefit Eco - preplácanie zamestnancom Eco spotrebiče/produkty do výšky 3.600€
· Príspevok na cestovanie v rámci MHD na základe výkonu-väčší než mesačný plat
· Mnoho ďalších atraktívnych benefitov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk