NETWORK ENGINEER ASISTENT/-KA - hľadáme šikovného VŠ študenta v IT oblasti

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
550 - 650 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre medzinárodnú firmu so základmi v Nemecku, ktorá pôsobí v oblasti priemyselných plynov hľadáme šikovného študenta/študentku VŠ v IT odbore, ktorý/-áby sa stala súčasťou väčšej IT divízie priamo v danej spoločnosti v rámci polovičného pracovného úväzku (20h týždenne).
Ako zamestnanec získaš veľa cenných skúseností a vedomostí v oblasti sietí a sieťových služieb. Spoločnosť ťa naučí pretaviť teoretické znalosti z VŠ prostredia do praxe. Takisto sa v danej spoločnosti vieš posunúť aj kariérne, spoločnosť ti rada ponúkne prácu na TPP po doštudovaní VŠ.
Nemusíš sa báť, že by si nezvládol/nezvládla potiahnuť štúdium s prácou, spoločnosť ti rada vyjde v ústrety a tvoj pracovný čas vie prispôsobiť vzhľadom k prednáškam a skúškam.
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- študent/študentka VŠ v IT odbore
- veľký záujem a motivácia v oblasti sietí a sieťových služieb - nie je potrebná pracovná skúsenosť
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
Benefity
- Finančný bonus
- Možnosť sa veľa nauciť a zaučiť v oblasti sietí a sieťových služieb a posunúť sa v danej oblasti, možnosť dostať štartovací a aj ďalší základ pre budúci smer kariéry
- Stravné lístky
- Flexibilná pracovná doba vzhľadom k štúdiu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk