Manažér servisu vozidiel

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Prešov
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 800 - 2 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- vedenie a manažovanie servisu, operatívnych činností a zodpovednosť za bezproblémový chod prevádzky
- plánovanie prijímania a organizovanie procesov opráv s ohľadom na efektívne využívanie pracovníkov, prostriedkov a materiálu
- riadenie, koordinovanie a motivovanie pracovníkov
- zadávanie a rozdeľovanie úloh a sledovanie ich plnenia
- napomáhanie pri diagnostikovaní zložitejších závad, určovanie postupov opráv
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov, o dodávateľov apd.
- riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov
- monitorovanie trhu a tvorba obchodných a marketingových plánov
Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdelanie technického zamerania
- min. 5 ročná skúsenosť s vedením servisu MV ( skúsenosť so servisom nákladných áut výhodou )
- min. 5 ročná skúsenosť s vedením teamu zamestnancov ( 10-15)
- skúsenosť s aktívnym vyhľadávaním nových obchodných príležitostí
- skúsenosť s kompletným manažmentom pobočky servisu
- znalosť trhu na SK, predovšetkým na východnom Slovensku
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
- výborné prezentačné, komunikačné a negociačné schopnosti
- orientácia na výsledok, vysoké pracovné nasadenie a osobná angažovanosť
- strategické a kritické myslenie
- rutinná práca s MS Office
Benefity
Finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta a je predmetom negociácie.
Benefity budú odprezentované kandidátovi na pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk