DevOps Engineer

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Staňte sa aj Vy súčasťou úspešného tímu nášho klienta, medzinárodnej spoločnosti.
- Údržba infraštruktúry súkromného cloudu ( RedHat OpenShift)
- Rozvoj Jenkins pipelines v Groovy
- Vývoj a nasadenie OpenShift projektov vrátane zostavovania konfigurácií, konfigurácií nasadenia, trás, obrazových tokov, služieb, konfiguračných máp, tajomstiev, pretrvávajúcich zväzkov
- Riadenie zmien
- Správa konfigurácie
- Zlepšovacie procesy
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Vysokoškolské vzdelanie v oblasti informatiky
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Znalosť Kubernetes, Openshift alebo Docker
- Linux/ Unix
- Skúsenosť ako DevOps Engineer
- Skriptovacie zručnosti ( Groovy, Python) a automatizačné zručnosti, Jenkins Pipelines ( Groovy)
- Skúsenosti s vývojom agilného softvéru( DevSecOps, Kanban,Scrum)
- Vedomosti o Git, skúsenosť s GitLabom
- Automatizácia a IaC
Benefity
- bonusy, benefity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk